Ekonomi

Takı Tasarım Yarışması için Geri Sayım

İSTANBUL (İGFA) – Geleceğin ilhamını ve hayal gücünü takı ile birleştiren tasarımların yarıştığı yarışmada 200’den fazla başvuru arasından özenle seçilen 10 tasarım seçilerek yarı finalistler belirlendi. Arsen Yarman, Siren Ertan, Arzu Kaprol, Fatoş Altınbaş, Meral Tahincioğlu Peltekçi&Aylin Tahincioğlu, Nur Bilen Yavuzer, Sebastien Renault, Prof. önceki gün Şehit Ömer Halisdemir Salonu’nda yürütülen özenli çalışma. Yarı finale kalan yarışmacıların listesi https://mucevhertasarimyarismasi.com.tr/ adresinden duyurulacaktır.

İlgili Makaleler

Seçilen 10 tasarımın finalistleri, 17 Mart akşamı gerçekleştirilecek ödül töreni ile açıklanacak. Yarışma kapsamında kazanan tasarıma 100 bin TL para ödülü, tasarımına NFT sertifikası verilecek. ve bir medya irtibat paketi. İkinci olan tasarım 75 bin TL, üçüncü olan tasarım ise 50 bin TL ödül alacak. Aynı zamanda yarışta ilk 10’a giren finalistlere de Jewellery Technology Research tarafından 1500 ABD Doları karşılığında 3 haftalık sertifikalı pırlanta uzmanlık eğitimi verilecek.

Yarı finalistlerin belirlenmesinin ardından Mücevher İhracatçıları Birliği Başkanı Burak Yakın, heyet üyelerine hediye ve plaket takdim etti.

gumusovaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu