Haber
F.Bahçe, Trabzonspor maçının hazırlıklarına devam ediyor
![](https://haber-tarakli.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/fbahce-trabzonspor-macinin-hazirliklarina-devam-ediyor-SkWfqIk1.webp)
F.Bahçe, Süper Lig’in 11. haftasında konuk edeceği Trabzonspor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürdü. Antrenman, Can Bartu Tesisleri’nde teknik müdür İsmail Kartal yönetimindeki koşu ve ısınma çalışmaları ile başladı. Geçiş egzersizlerinin yapıldığı antrenman; Taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamlandı.
Sarı-lacivertli ekip, yarın yapacağı antrenmanla Trabzonspor maçının hazırlıklarına devam edecek.