Teknoloji

Red Dead Redemption Remaster İçin Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

 
2010 yılında sadece PlayStation 3 ve Xbox 360 konsollarında çıkış yapan Red Dead Redemption için bir süredir çeşitli söylentiler dolaşıyor. Geçmişte birçok derecelendirme komitesinden yeni bir puan alan RDR için yeni bir sürüm bekleniyor. Ancak gelişmeler bunlarla sınırlı kalmıyor ve geçtiğimiz günlerde oyunun logosunun da güncellenmiş bir versiyonu karşımıza çıktı.
 
Oyunun logosu güncellendi ve söylentiler meyvelerini vermeye başladı.
 
 
 
Red Dead Redemption’ın yeni versiyonunu beklediğimiz bu dönemde yeni ipuçları arıyor ve çeşitli referanslar bulmaya çalışıyoruz. Son günlerde yaşanan da tam olarak bu. Bu noktada birçok kişi oyunun logosunun güncellendiğine ve yeni logosunun da gün yüzüne çıktığına dair çeşitli referanslar buldu. Bu gelişmenin ardından gözler yeniden remaster versiyonuna çevrildi. Bu logoda ise birkaç değişikliğin söz konusu olduğu belirtiliyor.
 
Arka planda geliştirildiğine inandığımız yeni sürümü birçok kişi bekliyor ve artık oyuncular oyunun birçok platformda kendine yer bulmasını istiyor. Bu zamana kadar hem PC oyuncuları hem de yeni nesil konsol oyuncuları, yapımın emülatörlerde oynanan yeni bir versiyonunu deneyimlemek istiyor.
 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu