Teknoloji

Star Wars Jedi: Survivor Açık Dünya Oynanışı Sunacak mı?

Star Wars Jedi: Survivor açık dünya Tez unsurlarını içerecek şekilde ileri sürülmüştür. Ama görünüşe göre durum böyle değil. Peki bu tezin kaynağı nedir ve Electronic Arts konu hakkında ne diyor? Detaylar burada.

Bildiğiniz gibi Star Wars evreni oldukça büyük ve her köşesinde başka bir hikaye var. Çektiğimiz dizi ve filmlerle bu dünyayı daha çok öğreniyor, heyecanı yaşıyoruz. Coruscant ise en değerli gezegenlerden biri ve Star Wars Jedi: Survivor’da da yer alacak. Ancak bu gezegenin sadece bir haritadan ziyade oynanabilir bir açık dünya sunacağı tartışıldı.

Star Wars Jedi: Survivor Açık Dünya Oynanışı Sunmayabilir

Yönetmen Stig Asmussen tarafından yayınlanan son oynanış fragmanından sonra yapılmıştır. “Metroidvania yaklaşımımızı bir adım öteye taşıyor ve başka bir gezegenden bahsediyoruz, Coruscant da öyle olacak.” Formdaki açıklamaya bağlı olarak ortaya çıkan tezler şimdilik çürütüldü. Öyle ki, bağlantılar yöneticisi Andy McNamara “Açıkçası Stig, Coruscant’ın özgürce keşfedilebilir bir açık dünya olduğunu asla iddia etmedi. Az önce oyundaki konumlardan biri olduğunu doğruladı. Survivor, keşfedilecek hayranlık uyandıran gezegenler ve şimdiye kadarki en geniş çevremizi sunuyor, ancak ne söylendiği konusunda net olmak istedik.”yorum yaptı

Açıkçası bu gerçek bir açık dünya oynanışının olmayacağına dair bir açıklama mı yoksa olası bir sürprizi sonraya saklamak için atılmış bir adım mı bilinmiyor. Ama öğrenmek için fazla zamanımız yok.

Son olarak, Star Wars Jedi: Survivor için yayınlanan en yeni oynanış fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

haberbasiskele.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu