Haber

81 yaşındaki sürücünün mucizevi kurtuluşu! kar suyu içerek hayatta kaldı

Jerry Jouret, 24 Şubat’ta kar fırtınasından önce Big Pine’daki dağ evinden 3 saat uzaklıktaki Nevada’daki evine doğru yola çıktı. Yolda kar fırtınasına yakalanan Jouret, aracının çarpması sonucu kara saplandı. tenha alanda kayma. Ailesinin kayıp olduğunu Inyo İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bildirmesi üzerine yaşlı adam için arama kurtarma ekipleri sevk edildi. Kar fırtınası nedeniyle arama sınırlıydı. Hava üslerinin iyileştirilmesiyle birlikte helikopterle arama kurtarma faaliyetlerine devam edildi.

6 GÜN SONRA ULAŞTI

Olaydan 6 gün sonra helikopter pilotunun kaya modülü zannettiğini söylediği kar altında kalan araca yaklaşması sonucu Jouret’e ulaşıldı ve yaşlı adam hastaneye kaldırıldı.

HEMŞİRELER SÜRPRİZ

CNN’e konuşan Christian Jouret, dedesinin sağlığının yeterli olduğunu ve hastanede sadece birkaç saat kaldığını belirterek, “Hayati değerlerinin ne kadar iyi olduğunu görünce hemşireler bile şaşırdı” dedi.

HAYATTA KALMAK İÇİN KAR SUYU İÇİN

Torunu olduğunu söylediği emekli asker ve eski NASA çalışanı dedesinin hayatta kalabilmek için yaklaşık bir hafta yanında bulunan bisküvi ve şekerlemeleri yediğini, kar suyu içerek ve aracını çalıştırarak ısınmaya çalıştığını anlattı. yönetilen bir şekilde.

kesan-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu